Susipažinkite su mūsų atstovaujamais prekių ženklais

Brait

Atgal

Apie prekės ženklą

"BRAIT" ženklu pažymėtos namų apyvokos prekės, padedančios tvarkytis kiekvienuose namuose. Šių produktų linijos gamintojas Lenkijos kompanija „Dramers" rinkoje veikianti jau daugiau nei 10 metų.
“Brait” asortimente galima rasti oro gaiviklių namams ar biurui, vonios patalpai, valiklių tualetui, indų ploviklių ir kitų.

Didžiausio dėmesio susilaukia purškiami oro gaivikliai, kurių yra daugybė kvapų. Standartinių 240ml aerozolinių oro gaiviklių “Brait” pristato net 10 įvairiausių kvapų.

 Labai patogu namus gaivinti automatiškai purškiančiais oro gaivikliais. Dozatoriaus papurškimų tankumą galima reguliuoti labai paprastai rankiniu būdu. Tokio dozatoriaus pagalba namuose gaivus kvapas palaikomas nuolat.

 

Šiuo metu labai populiaru naudoti oro gaiviklius be dulksnos.

“Brait” pagalvojo ir apie tai!

Oro gaiviklius galite rinktis iš trijų kvapų: Moon garden, Choco dream ir Relaxing moments.

 

Brait oro gaivikliai, oro gaiviklis, kvapai namams, gaiviklis oro, oro gaiviklis be dulksnos, be dulksnos, oro gaivikliai be dulsknos, nepalieka dulksnos

 
 
Niekada „neišeis“ iš mados garuojantys oro gaivikliai, kurie ne tik prisotins jūsų namus nuostabaus aromato, bet ir stilingai papuoš juos. „Brait“ nepalieka abejingų išskirtiniu dizainu, kuris papuoš bet kuriuos namus. Tiks net ir išrankiausiam interjerui. Ar namų kvapai su lazdelėmis, ar garuojantys namų kvapai vis tik tai išskirtinis dizaino elementas jūsų namams, o sklindandtis kvapas suteiks jūsų bnamas jaukumo.
 
     Brait namų kvapai su lazdelėmis
Brait garuojantys namų kvapai
 
Brait namų ir tualeto valikliai ne tik gerai nuvalo įvairius nešvarumus, bet ir tuo pačiu skleidžia malonų aromatą.
 Brait valikliai

Medžiaga atsisiuntimui: siusti „BRAIT“ prekių grupės asortimentas su produktų nuotraukomis

Produktų nuotraukos:

brandimg
brandimg
brandimg
brandimg
brandimg
brandimg
brandimg
brandimg