Susipažinkite su mūsų atstovaujamais prekių ženklais

Naujienos

Atgal
Nauji "Septona" pleistrai
2016-01-26 13:46:01
 
 
Norime pristatyti UAB „Ambertono“ naujieną – „Septona“ gamintojo atnaujintą pleistrų asortimentą. Gamintojas didžiausią dėmesį skiria produkto kokybei, todėl naujieji pleistrai puikiai atlieka savo funkcijas. Pristatome 3 rūšis naujų pleistrų, padentų hemastozės marle, kuri apsaugo žaizdą, nelimpa prie jos ir puikiai sugeria kraują. Dėka naujų technologijų, nuimant pleistrą, nejaučiamas odos tempimo skausmas.
  • Pleistrai skirti visai šeimai „Family“  - pagaminti iš itin lanksčios medžiagos. Pleistrai yra kūno spalvos, todėl jie yra mažiau pastebimi. Priklausomai nuo sužalojimo, galima rinktis iš keturių skirtingų formų ir išmatavimų pleistrų. „Septona“ Family pleistrai apsaugo nuo nešvarumų ir bakterijų, leidžia odai kvėpuoti.
  • Atsparūs vandeniui „Extra waterproof“ – pagaminti iš plonos nealergizuojančios medžiagos, orui laidžios plėvelės. Vandeniui atsparūs pleistrai tinkami naudoti esant, bet kokiam kontaktui su vandeniu. Priklausomai nuo sužalojimo, galima rinktis iš trijų skirtingų pleistrų formų ir išmatavimų.
  • Ypač patvarūs „Extra resistant“ – itin lankstūs, patvarūs, kūno spalvos pleistrai. Dėžutėje rasite 8 pleistrų juosteles, kurios yra karpomos, priklausomai nuo žaizdos dydžio. „Extra resistant“ pleistrai apsaugo nuo nešvarumų ir bakterijų. Puikiai tinkantys aktyviems, sportuojantiems žmonėms.
„Septona“ – puiki kokybė už gerą kainą!!!