Susipažinkite su mūsų atstovaujamais prekių ženklais

Straipsniai

Atgal
Švarūs ir tvarkingi namai niekada neišeis iš mados
2018-05-11 09:40:45

   Švarūs ir tvarkingi namai niekada neišeis iš mados. Nesvarbu ar tai pavasaris ar ruduo, visi visada norime gyventi švariuose, kvepiančiuose namuose. Tačiau tvarkytis patinka ne kiekvienam. Ką daryti, kad namai blizgėtų įdedant kuo mažiau pastangų? Visų pirma keisti požiūrį į visą tvarkymosi ir valymo sistemą!

Štai keletas patarimų:

   1. Jeigu šiandien neturit noro ar jėgų tvarkytis, nieko neatsitiks jei vieną dieną patinginiausit. Juk visiems būna blogų dienų, kai rankos nusvyra ir nieko nebesinori. Tokiu atveju ir gerai, nieko ir nedarykit, šeima tikrai ras ką pavalgyti ir patys, neplautų indų krūva neišaugs iki lubų, o per purvinas grindis tikrai nereikės bristi iki kelių. Atsiminkit, juk kai namai sujaukti, vadinasi laimingi vaikai. Lieka daugiau laiko praleisti su mažaisiais, o ir nesinervuojam taip smarkiai, kai ką nors išlieja ar pribarsto trupinių, kai jūs ką tik išplovėte grindis.

   2. Kai vaikštot namuose maršrutu virtuvė – vonia, ar svetainė – miegamasis, visada paimkit daiktą, kuris yra ne vietoje ir nuneškit į jo nuolatinę buveinę, juk vistiek einat pro šalį! Tokiu būdu niekada nesusikaups kojinių kampuose ir žaislų ant virtuvinio stalo (pasirodo, gana dažnas atvejis!).

   3. Kai ryte valotės dantis, galima viena ranka nuvalyti kriauklę, juk vistiek stovit prie jos. Moterys tikrai sugeba vienu metu daryti kelis darbus. Tokiu atveju ir dantys bus švarūs ir kriauklė kiekvieną dieną blizgės, nereikės bėgti valyti, kai svečiai netikėtai užgrius.

   4. Prieš pradėdamos tvarkytis, reikia tam nusiteikti. Nusistatykit žadintuvą pusvalandžiui, įsijunkit mėgstamą muziką garsiau, pasiruoškit sau prizą (pyragaitį, kavos ar arbatos puodelį, ar kitą mėgstamą užkandį ar gėrimą), juk visada laikas praeina greičiau, kai žinot, kad gale darbo bus atsilyginta. O ir daug daugiau nuveiksite, nes norėsis padirbėti iš peties ir užsitarnauti mėgstamo gardėsio net ir laikantis dietos, juk tiek daug ir taip uoliai dirbote! Be to intensyviai judant kalorijos dega žymiai greičiau.

   5. Visada valykite namus geros kokybės valikliais. Tai labai svarbu. Visur visada turi būti kokybė. Jeigu mėgstate švarą, ją daug greičiau pasieksite su geros kokybės produkcija. Grindis ar langus valant prastos kokybės plovikliais lieka ruožai, neatrodo estetiškai, susinervinam, valom dar kartą, situacija nepagerėja, galų gale paliekam viską taip kaip yra, numojam ranka ir pasakom sau, kad geriau jau nebus. O pas drauges nuėjusios pavydžiai žiūrim pro langus ir nesuprantam ar jie atidaryti ar ne, o grindys atrodo tarsi švariausia lėkštė. Ir klausiam savęs, kaip tai įmanoma ir dar turint du mažus vaikus? Ogi pasirodo viskas paprasta. Galima daug greičiau susitvarkyti namus, jei grindys plaunamos tik vieną kartą, o išėmus indus iš indaplovės jų nereikia nuskalauti dar kartą. Vokiškos ORO namų priežiūros prekės jums pagelbės. Gera kokybė, prienama kaina, būtent tai, ko reikia, norint greitai ir nebrangiai turėti švarius ir tvarkingus namus.

Šie produktai bus jūsų draugai kiekvieną dieną, kiekviename žingsnyje.

Unitazų valiklis, WC gelis ir tabletės, tai viskas ko jums reikia norint turėti švarų ir kvepiantį tualetą.

    

Langų ir grindų valiklis nepaliks jums galimybės valyti dar kartą (geriau pasimėgauti kava).

       

Kompleksas priemonių skirtų jūsų indų švarai pasirūpis, kad kuo mažiau reikėtų stovėti prie kriauklės.

      

O įvairūs virtuvės paviršių valikliai padės kasdieną palaikyti švarą maisto gaminimo zonoje.

   

 

Šiuos ir kitus produktus galite rasti čia.

 

Ir pabaigai, visada tvarkykitės klausydamos mėgstamos muzikos. Darbai vyks daug sklandžiau ir maloniau.

Švarių namų ir laimingų vaikų!