Susipažinkite su mūsų atstovaujamais prekių ženklais

Straipsniai

Atgal
Skaisti oda ir šypsena, kiekvienos moters vizitinė kortelė!
2018-05-30 10:34:59

Vasara jau čia pat, tad visoms norisi atrodyti nuostabiai, įgauti pasitikėjimo savimi.

 

Visada geriau jaučiamės, kai matom veidrodyje spindinčias akis, skaisčią odą, sutvarkytus nagus ir glotnius plaukus. Norint turėti lygią ir elastingą odą, neužtenka tik gerti daugiau skysčių ar pasitepti kremu. Jokie kremai ar serumai neduos norimos naudos, jeigu oda nebus pasiruošusi jų įsisavinti. Visų pirma reikia paruošti odą, tiek saulės procedūroms, tiek kremui ar losijonui. Kūno šveitiklis Aqua Amber ne tik nušveičia kūną, bet ir pamaitina, nes yra praturtintas bergamočių ir abrikosų kauliukų aliejais.

 

Abrikosų kauliukų aliejus puikiai maitina, minkština ir padeda atnaujinti sausą, jautrią ir pažeistą odą. Bergamočių eteriniai aliejai gaivina. Agurkų ekstraktas drėkina, ramina ir švelnina nušveistą odą.

 

Pilingas naudojamas, tuomet kai norima išvalyti odą, sumažinti nedidelias raukšleles, pagerinti odos struktūrą, pakeisti netolygią odos pigmentaciją. Kūno šveitimas druska valo ir sutraukia poras, lygina odą ir stimuliuoja natūralius odos jaunėjimo procesus, gerina mikrocirkuliaciją ir stimuliuoja elastino ir kolageno sintezę odoje. Šis natūralus odos atnaujinimo procesas jau žinomas senų senovėje.

 

Odos ląstelės atsinaujina kas 3-4 savaites. Norint turėti lygią odą reikia pašalinti seną, jau nebegyvą. Tai galima atlikti ir SPA salonuose, tačiau grožio procedūromis ne ką prasčiau galima pasimėgauti ir namuose.

 

Prieš naudojant kūno šveitiklį būtina sudrėkinti odą. Švelniai, masažuojamaisiais judesiais įtrinti pilingu visą kūną. Po 10-15 minučių nusilieti vėsiu vandeniu ir pasitepti kūno kremu ar sviestu. Po šios procedūros kremų poveikis tampa gerokai efektyvesnis, nes nebelieka suragėjusių odo ląstelių. Pilingo dėka, oda tarsi lengviau atsikvepia, tampa skaisti ir švytinti. Įdegis atrodo tolygesnis, įgauna sveikesnį atspalvį. Oda ne tik išvaloma, bet ir sužadinama audinių kraujo apytaka, atrodome ir jaučiamės jaunesnės ir sveikesnės. Reguliarus šveitiklio naudojimas skatina gilesnio epidermio sluoksnio atsinaujinimą, saugo nuo išsausėjimo. Rekomenduojama kūno šveitiklį naudoti kartą per savaitę.

 

Juk ne veltui posakis „Sveikame kūne sveika siela“. Tokios SPA procedūros leidžia mums atsigauti, pasijausti gražesnėmis, o tuomet ir šypsena dažniau atsiranda mūsų veiduose.

 AquaAmber kūno šveitiklis